Tábor Mafie 2011

V neděli 3.července 2011 ve zvláštním večerním vydání přinesl tisk, tedy Chicago Sunday Tribune, zprávu o tom, že  FBI dopadla bossovenebezpečné šéfy mafiánských gangů. Zatčen byl boss ruské mafie Sergej Vasiljevič Ivanov, dále Pedro Bola Rodrigez, který je v čele mexické mafie, Sicilský šéf Vincentto Salvatore, sourozenecký klan kolumbijského podsvětí bratří Eskobarové, boss japonské mafie zvané Jakuza Tó Mašijó Kočadama a rovněž hlava chicagské gangsterské bandy Ivee K´eyes.

Druhý den měli všichni poctiví obyvatelé Chicaga svědčit proti zatčeným mafiánům a identifikovat pachatele nesčetného množství zločinů. Na vyšetřovací stanici FBI se dostavili i členové mafiánských gangů, takže se svědectví mísily s dokonalými alibi a právnickými kličkami obhajoby mafiánů. Bossové však byli stále v zadržovací vazbě, doidentikit které se věrní mafiánští nohsledové snažili pronést drogy a zároveň pak vynést z vězení moták od šéfa. Zároveň se záhy pokusili o zničení důkazů, které by mohly jejich bosse usvědčit.

Všechny mafiánské bandy od Ruské až po Kolumbijsou se ozbrojily až po uši zbraněmi a municí a při přestřelce měl nejeden mafián namále a téměř by neunikl smrtce, která kosila zločinecké řady. Bylo jasné, že se mafiáni musí vycvičit v přesné střelbě, a tak do jednoho absolvovali výcvik na střelnici, kde trénovali střelbu z několika typů zbraní. strelnice

Mafiáni cvičili i další potřebné dovednosti jako je být co nejvíce nenápadný, umět uplatit soudce, shromažďovat artikly, se kterými obchodují, pašovat zboží, zbraně, alkohol, drogy a levnou pracovní sílu, tunelovat banky a podniky, padělat doklady, zapéct paklíč do chleba, kšeftovat, zničit muniční sklad a mnohé další.  Podle své šikovnosti získávali mafiánské klany dolary, rubly, jeny, mexické dolary a další finance, a tím pak zvyšovaly nashromážděný mamon. V soupeření mezi mafiemi šlo také o ovládnutí města Chicago.

Nemalou část svého snažení věnovala mafie vytunění mafiánských kár, se motokary kterými pak brázdili mafiáni uličkami a zákoutími Chicaga. Na závěr se blížila policejní razie, a tak museli všichni mafiáni utéct před rukou zákona. Všem se podařilo uprchnout do Švýcarska, kde si museli padělat doklady a mohli se vrátit zpět do ulic Chicaga. Všichni mafiáni dostali na výběr, zda zůstanou mězi zločineckou partou či zda se přidají na stranu zákona a zajistí si tak policejní ochranu. Pár rebelů zůstalo. Ti se pak podrobili mravnímu soudu a po vykoupení - vykonáním trestních prací se mohli přidat mezi ostatní, kteří se v úplném závěru naší mafiánské anabáze vrhli po honbě za dědictvím nejznámějšího chicagského mafiána, kterého se ve finále úspěšně zmocnili.

»
fotogalerie z tábora