Ukliďme Hartmanice (2. 4. 2022)

uklidV sobotu 2. dubna  jsme se sešli na náměstí, abychom uklidili Hartmanice. Když všichni přišli, rozdělili jsme se do tří týmů. V prvním týmu byla Pídý, Matěj, Táda a já. V druhém týmu byli: Koule, Lukáš, Filip, Viktor, Vojtík, Klárka, Ája, Barča, Táda, Terezka a její maminka...a Daisy. A v tom třetím: Šáša, Lucka a Vojta.
Každý tým dostal dva pytle - jeden na plasty a druhý na směsný odpad.
uklid
Naše skupina vyrazila směrem na horní náměstí, kde Tadeáš našel první originální odpadek - dudlík. O kousek dál našel Matěj taky netradiční věc - dálkový ovladač na televizi. Naše cesta vedla až na Ulm, tam jsme se otočili a dolů z kopce sjížděli na pytli, protože přes noc nasněžilo a ležela docela pořádná vrstva sněhu.
U bytovek jsme se potkali se třetí skupinkou. S nimi jsme se vrátili do klubovny a cestou jsme vyprázdnili pytle do kontejnerů. V klubovně jsme uvařili čaj na zahřátí, připravili dobroty, které zbyly ze včerejší cukrárny a čekali na poslední skupinu. Když dorazili, tak se také občerstvili a hlavně zahřáli. Pak jsme vyhlásili nejoriginálnější odpadek - vyhrála Ája se svým nalezeným mobilním WC. Za odměnu nám Pídý rozdala samolepky. Pak už jsme vyrazili domů na oběd.

Johy